Isten kertjében – Kajárpéci hittantábor, 2023

Kajárpéci hittantábor, 2023. Immár tizenegyedik alkalommal rendeztük meg nyári napközis hittantáborunkat 2023. augusztus 1. és 3. között, Kajárpécen. A foglalkozások minden nap délutánján a templomban kezdődtek közös énekléssel és áhítattal, ezt követően pedig rövid interaktív ismertetőt hallgathattak meg a résztvevők „Isten kertjében” címmel.

A templomi alkalmak után minden nap közös kerti játékkal folytatódott a program, majd a csoportfoglalkozás következett: a kézműves, a természetismereti és a gitársulis csoportok mellett beszélgetős ifiórákat is tartottunk a már konfirmált fiatalok számára.
      Az első napon – az esős időjárásra való tekintettel – „mindent vagy semmit” vetélkedővel, másnap a kajárpéci vadászház meglátogatásával, a harmadik napon pedig játékos akadályversennyel fejeződött be a program.
      A tábor záróalkalmán a gyerekek felidézhették a közös élményeket, és kiértékelhették az együtt töltött idő eseményeit.
      Hagyományos nyári programunkon több mint negyven hittanos korú gyermek, konfirmált fiatal, illetve felnőtt segítő vett részt nem csak Kajárpécről és Felpécről. Hálát adunk Istennek a megtapasztalt áldásokért, és köszönetet mondunk a táborvezetőknek és a segítőknek áldozatos munkájukért.